גינה היא חלק מהבית

נוי-לי פרויקטים הוקמה על מנת לייצר גינות מרהיבות תוך חיבור טבעי לבית ולייצר לכל לקוח את פינת גן העדן שלו -
הכל תחת קורת גג אחת: מהתכנון ועד גמר הביצוע.

בנוי-לי פרויקטים אנחנו מאמינים שהגינה היא המקום להתחבר לטבע, להירגע, לנוח ולארח - ולכן היא אחד מהדברים החשובים ביותר שיש בבית.

אנחנו משלבים בין כל החלקים שגורמים לגינה להיראות מושלמת, החל מבחירת הצמחים ועד התאורה, מהפרגולות ועד הדקים ומטבחי החוץ - אנחנו דואגים לכל מה שצריך, כדי לייצר עבורכם את גינת החלומות שלכם.


הניסיון עושה את ההבדל

נו-לי פרויקטים קיימת כבר מזה 30 שנה, ומתפרסת על פני 3 דורות של גננים במשפחה. כיום קובי ותבור ברן מנהלים את העסק ומעניקים שירות לכלל קהל לקוחותינו. הניסיון שלנו מאפשר לנו להקים גינות מרהיבות עבור לקוחותינו, ולבצע את הפרויקטים מתוך אהבה למקצוע ולעשייה.


מומחיות בפרויקטים מיוחדים

לאורך השנים התמקצענו בפרויקטים מורכבים, גינות מיוחדות, שילוב של עץ, אבן, מים וצמחיה - פרויקטים משולבי פרגולות, דקים, בריכות נוי, ואבנים - אנחנו יודעים לבצע ולממש גינות יפייפיות בתכנון מותאם אישית באופן מלא לכל לקוח.

אנחנו רואים לנגד עינינו את ההזדמנות עבור כל לקוח לממש את גינת חלומותיו - וזו השליחות שלנו להפוך את החלום הזה, למציאות.


צור קשר

נוי לי פרוייקטים
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.