לקוחות מספרים


שרה ט.


"הגינה שלנו הפכה מסתמית ופשוטה לעוצרת נשימה בזכות העיצוב של נוי-לי. בריכת הנוי במרכז היא מדהימה וכולם מחמיאים לי עליה, והפרגולה מאפשרת לי להנות מהגינה לאורך כל היום."

דוד ר.


"עיצוב הגינה התעלה על הציפיות שלנו. השילוב של הצללות ודק הפכו את המרחב החיצוני של הבית לגן עדן של ממש. תשומת הלב של קובי לפרטים - היא ברמה הגבוהה ביותר."

אמילי ק.


"הגישה הייחודית של נוי-לי העלתה את הגינה שלנו לרמה עולמית. השילוב של האבנים עם הצמחיה והדשא פשוט מדהים והבריכה הדקורטיבית יוצרת רושם ותחושה יוקרתית!"

מיכאל ה.


"מהתכנון ועד השלמת הביצוע, נוי-לי הביאו את החזון שלנו למציאות. רצינו כל מיני דברים מיוחדים ושילובים בגינה, והם ידעו לתכנן ולממש את הכל - שאפו ענק."

לאה כ.


"אנחנו נרגשים מהשינוי בגינה ומהמטבח חוץ החדש שלנו. המומחיות של נוי-לי הפכה את את כל החוויה של התכנון והעיצוב לחלקה, תוך הבנה של בדיוק איך אנחנו רוצים את הגינה, וביצוע ברמה מקצועית גבוהה מאוד."

מיקי ס.


"הגינה החדשה שלנו יצאה מדהים. ביחד עם נוי-לי התאמנו תאורת גינה מיוחדת שמדגישה כל פרט ואת הצמחיה הייחודית, כשאנחנו יושבים בגינה בערב זה לא להאמין - כמו מציאות אחרת. מומלצים בחום."x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.