קירות ירוקים

 קירות ירוקים (גרין וול) הם פתרון אידיאלי לסביבה משרדית או ביתית, או חללים פנימיים וחיצוניים מוגבלים.

הקירות הירוקים החדשניים שלנו בנוי-לי פרויקטים מביאים את הטבע אליכם בנראות ייחודית ומזמינה. אנו מומחים בהפיכת קירות חשופים למערכות אקולוגיות שופעות ומשגשגות, הקירות הירוקים שלנו מציעים פתרון מרענן שבו המקום מוגבל.

קירות ירוקים הם בעלי נראות אסתטית ייחודית, בין אם בפנים או בחוץ, העיצובים ניתנים להתאמה אישית ומשדרגים את הנראות והאווירה עם מעטפת ירוקה ונגיעה של טבע.צור קשר

נוי לי פרוייקטים
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.